Uzņēmuma vadības sistēma

ERP sistēmas atbalsts ikvienam uzņēmumam

Nav nozīmes, cik mazs vai liels ir tavs uzņēmums, piemērotu risinājumu atradīsim ikvienam. Tāpat kā kosmonautiem ir nepieciešams atbalsts, arī mēs palīdzēsim uzņēmuma vadības jeb ERP sistēmas ieviešanā un uzturēšanā, lai katrs solis būtu drošs un pārliecības pilns.

mountain ash


Grāmatvedības programma
un noliktavas uzskaites
sistēma vienuviet

Mūsdienās grāmatvedībai un nolikatavas uzskaitei vairs nav nepieciešamas atsevišķas sistēmas – tās pieejamas vienā ERP sistēmā. Standard Books palīdzēs uzņēmumiem optimizēt savu ikdienas darbu, nodrošinot dažādas integrācijas un efektīvu informācijas apmaiņu!

Aerial top view of summer green trees in forest in rural Finland.

Kādu ERP sistēmu izvēlēties?

Standard Books no Excellent

Biznesa vadības sistēma, kas ideāli piemērota mazu un vidēju uzņēmumu pilnīgai biznesa pārvaldībai, sākot no grāmatvedības līdz ražošanai.

Standard ERP no Hansaworld

Vairāku valodu, valūtu un valstu likumdošanu atbalsts ļaus tev pārvaldīt savu uzņēmumu efektīvi no jebkuras vietas pasaulē vienotā ERP programmatūrā. Lieliski piemērota starptautiskiem, vidējiem un lieliem uzņēmumiem.

Beautiful blue sky with white clouds. Horizontal background or texture.

ERP sistēmas priekšrocības

Vairāki moduļi vienuviet

Vairāk nekā 30 savstarpēji integrēti moduļi klientu attiecību, loģistikas, ražošanas, pārdošanas, projektu vadības, laika uzskaites, servisa un citu procesu pārvaldībai.

Plašas integrācijas iespējas

Biznesa analītika no flex.bi, e-rēķini no Fitek, konta pārskati no Swedbank, čeku digitalizācija no CostPocket, savienojamība ar NomasVeikals, Shopify, WooCommerce – viss mūsdienīgam darbam nepieciešamais!

Datu analītika

Books finanšu moduļa, neierobežotu objektu un dimensiju izveidošana kombinācijā ar flex.bi biznesa inteliģenci ļaus plānot nākotni, uzstādīt, kontrolēt mērķus, un pārvaldīt uzņēmumu efektīvi!

Efektīva informācijas apmaiņa

Savstarpēji integrētie moduļi palīdzēs nodrošināt efektīvu informācijas apmaiņu starp uzņēmuma nodaļām.

Mākonī vai pie tevis

Programmatūra var pilnībā darboties mākonī vai uz serveriem atkarībā no pieejamības un drošības prasībām.

Integrācijas

Varam integrēt tavu HansaWorld sistēmu ar jebkuru citu sistēmu, lai automatizētu kādu garlaicīgu un neefektīvu darbu.

Burti
paplašinājumi

Rest API

Nodrošina elastīgi konfigurējamu un pielāgojumu API, lai ātri un efektīvi integrētu HansaWorld Standard ERP sistēmu ar citiem risinājumiem, piemēram, e-komercijas platformām, CRM un citām sistēmām, kam nepieciešams iegūt un saglabāt datus Standard ERP.

Automātiskie atgādinājumi

Nodrošina automātisku atgādinājuma vēstuļu ģenerēšanu un izsūtīšanu. Atkarībā no kavēto dienu skaita, klienti saņems dažāda līmeņa atgādinājumus. Papildus atgādinājumam tiks sagatavots arī atbilstošs, personalizēts e-pasta vēstules pavadteksts.

Plānotās darbības

Nodrošina iespēju darbināt apkalpošanas bez lietotāja starpniecības un ar noteiktiem intervāliem, lai automatizētu garlaicīgas rutīnas.

HApp – HansaWorld mobilā aplikācija efektīvai noliktavas pārvaldībai

Seko līdzi noliktavas izmaiņām viedtālrunī arī tad, kad esi ārpus ofisa. Lietotne lieliski piemērota noliktavas darbiniekiem, lai aktuālo informāciju varētu reģistrēt uzreiz, kā tiek pieņemts pasūtījums.

Bankas palīgs

Modulis, kura pamatā ir lietotāja konfigurējama funkcionalitāte, kas ļauj pārnest elektronisko bankas izrakstu datus tieši uz Standard ERP. Pārnešanas procesā Bankas Palīgs, bez grāmatveža līdzdalības, atpazīst klientu un rēķinu identificējošu informāciju un automātiski izveido atbilstošus dokumentus – maksājumus, avansa norēķinus, grāmatojumus.

Kādēļ klienti izvēlas mūs?