Projektu vadības sistēma

Oficiālais Atlassian partneris Latvijā

Ja šķiet, ka esi strupceļā, uztraukumam nav pamata – Burti komanda palīdzēs un atbalstīs Atlassian plašo iespēju pielāgošanai tieši tava uzņēmuma vajadzībām!

Kāpēc projektu vadība ar Atlassian?

Burti komanda palīdzēs izvēlēties un ieviest vispiemērotākos rīkus no Atlassian produktu klāsta. Rezultātā iegūsi elastīgu, taču vienotu augstas veiktspējas sistēmu programmatūras izstrādes, dažādu pakalpojumu vai iekšējo darbu plūsmu kontrolei.

Nevilcinies, padari savu ikdienu efektīvu jau šodien!

Beautiful blue sky with white clouds. Horizontal background or texture.
Aerial top view of summer green trees in forest in rural Finland.

Citi risinājumi efektīvākai ikdienai

BigPicture

Ja liekas, ka esi apmaldījies projektu džungļos, BigPicture būs īstais risinājums! Rīks palīdzēs izveidot projektu portfolio un ērti tos pārvaldīt. 

EazyBI

Biznesa inteliģences rīks, kas būs lielisks sabiedrotais, lai pārskatītu uzņēmuma analītiku un pieņemtu uz datiem balstītus lēmumus.

Atlassian projektu vadības sistēmas ieguvumi

Projektu vadība ar Jira Software

Nav svarīgi vai esi agile iesācējs vai profesionālis, Jira Software pielāgojas Jūsu komandas vajadzībām, lai veiksmīgi novērtētu un piegādātu produktus klientiem.

Projektu vadība ar Jira Work Management

Piedāvā iekšējo projektu un departamentu uzdevumu pārvaldību, parādot aktuālāko informāciju par dažādiem projektiem, piemēram, paziņojumus un augsta līmeņa analizēšanu.

Klientu atbalsts ar Jira Service Management

Viena platforma Jūsu izstrādātājiem un speciālistiem, kurā, apvienojumā ar Atlassian produktu savstarpējo integrāciju, iespējams ātri palīdzēt klientiem un izsekot problēmām.

Satura vadība ar Confluence

Sniedz uzņēmuma komandai pieeju informācijas resursiem, kas nepieciešami, lai darbus varētu paveikt ātrāk. Pārstājiet pārsūtīt e-pastus, netērējiet savu laiku liekās tikšanās un padariet katru dienu produktīvu!

Versiju pārvaldība ar Bitbucket

Augstas drošības Atlassian Git risinājums, kas radīts augošām komandām. Savienojoties ar citiem Atlassian produktiem, Bitbucket nodrošina drošu vidi kvalitatīvu produktu izstrādei.

Kādēļ klienti izvēlas mūs?