Standard ERP no Hansaworld

hansaworld enterprise erp crm burti business solutions web hansa world

Vienota biznesa platforma.

Vienota biznesa platforma - viena programma visiem uzdevumiem, viena sistēma visiem datiem, un visi darbinieki strādā vienu uzņēmuma mērķu sasniegšanai.

Uzņēmuma resursu vadības sistēmas Standard ERP pamatā ir jau pierastās funkcijas finanšu grāmatvedībai, klientu pasūtījumu apstrādei, noliktavas pārvaldībai, ražošanas un projektu uzskaitei, kas ir papildinātas ar klientu attiecību pārvaldības rīku klāstu, epastu, dokumentu vadību, laika un uzdevumu plānošanu, veidojot vienotu biznesa platformu ar vairāk kā 45 funkcionāliem moduļiem.

Ikdienā jūsu uzņēmumam ir svarīgi risināt biznesa problēmas, nevis domāt par informācijas tehnoloģijām, tieši tāpēc Standard ERP vienotā biznesa platforma atbalsta jūsu biznesa procesu no sākuma līdz galam, ir vienkārša lietošanā un ātri ieviešama.

Tādēļ, ka katra jūsu darbinieka darbs ir nozīmīgs kopējā uzņēmuma rezultāta sasniegšanā, Standard ERP resursu vadības sistēmā visi darbinieki strādā vienā programmā, palielinot kopējo uzņēmuma vērtību. Šī pieeja rada unikālu potenciālu dažādu informācijas elementu mijiedarbībai - piemēram, darbinieks, kas strādā ar debitoriem, var redzēt visus pārdevēja solījumus, preču piegāžu statusu, remontu un ražošanas procesus. Mārketinga nodaļas darbinieks var veidot epastus visiem klientiem, kas ir vai nav iegādājušies konkrētu preci vai pakalpojumu. Šāda pieeja samazina nepieciešamās investīcijas datortehnikā, vienkāršo visaptverošu atskaišu sagatavošanu un nodrošina zemas kopējās izmantošanas izmaksas (TCO, Total Cost of Ownership), izslēdzot nepieciešamību uzturēt un atjaunināt risinājumus, kas savieno dažādās biznesa datorsistēmas.

HansaWorld Enterprise nominēta visām nozīmīgajām nozares balvām:

Stevie awards 2009 - WinnerSoftware Satisfaction awards 2009 - finalistSoftware Satisfaction awards 2008European Excellence awards 2008 - finalistAccountancy Age 2007 - winnerAccountancy Age 2006 - winner

Jūsu darbinieki, biroji un tirdzniecības vietas strādās kā vienota komanda, neatkarīgi no atrašanās vietas.

Standard ERP resursu vadības sistēma savienos jūsu attālinātās noliktavas, veikalus un starptautiskus birojus bez termināla emulācijas vai citiem sarežģītiem un dārgiem risinājumiem. Ja jums nepieciešamas reāla laika atskaites par vairākiem veikaliem, birojiem vai uzņēmumiem, tālāk meklēt nav vērts - Standard ERP ir īstais risinājums, tas darbojas uz tādām mobilajām iekārtām kā NOKIA viedtelefoni, dažādi plaukstdatori, iPhone, iPod touch, iPad un viedtelefoniem ar Android operētājsistēmu.

Atbildes uz svarīgākiem jautājumiem saņemsiet minūšu laikā - Analīze un Biznesa Inteliģence (BI).

Vienota biznesa platforma paver plašas analīzes iespējas, netērējot tam daudz laika tādēļ, ka visi dati atrodas vienuviet. Tas ļauj jums analizēt apgrozījumu un rentabilitāti par jebkuru jūsu uzņēmējdarbības dimensiju. Ar tādu pieejamo datu apjomu ir loģiski to attēlot arī grafiski. HansaWorld piedāvā Biznesa Analīzi, kas ir reāllaika biznesa inteliģences rīks, kam nav nepieciešama iepriekšēja, ilgstoša datu sagatavošana - dati grafiskiem pārskatiem tiek ņemti tieši no Standard ERP datu bāzes.

E-komercijas risinājumi, kas darbojas uzreiz.

Mūsdienās liela daļa darījumu notiek tīmeklī un tā vairs nav lielo uzņēmumu privilēģija. Standard ERP ir iebūvēts tīmekļa serveris, kas ļauj jums uzreiz ievietot savu biznesu internetā. Veidot tīmekļa lapas un mainīt to saturu ir iespējams bez programmēšanas palīdzības. Pieejami gatavi šabloni tīmekļa lapu un tīmekļa veikala izveidei. Arī web serveris ir veidots, ievērojot to pašu, viena servera un vienas datu bāzes arhitektūru: ievadiet preci vai pakalpojumu sistēmā, nosakiet tā cenu, norādiet aprakstu, pievienojiet attēlu un prece ir pieejama arī jūsu interneta veikalā. Tieši tik vienkārši tam vajadzētu būt vienmēr!

Standard ERP vienotā biznesa platforma nodrošina iespēju klientam, kas pasūtījis preci interneta veikalā, saņemt automātisku pasūtījuma apstiprinājumu uz e-pastu vai mobilo tālruni īsziņas veidā, bet noliktavas pārzinis saņems paziņojumu par noliktavā iztrūkstošajām precēm.

Jūsu uzņēmumam būs nepieciešami minimāli sistēmas pielāgojumi, jo resursu vadības sistēma Standard ERP apvieno pasaules labāko biznesa praksi.

Divdesmit gadu darba pieredze, vairāk kā 74 000 klientu 110 pasaules valstīs - tas viss ir ļāvis HansaWorld apvienot pasaules labāko biznesa praksi sistēmas funkcionālajos moduļos tā, lai jauniem klientiem būtu nepieciešamas minimālas investīcijas pielāgojumos un to uzturēšanā. Tomēr, ja vēlaties savam uzņēmumam īpaši pielāgotu risinājumu, veiksim to, izmantojot efektīvākos programmēšanas līdzekļus nozarē.

Jums nebūs jāmaina esošā IT operētājsistēma.

Ar Standard ERP Enterprise jūs varat izvēlēties sev tīkamu operētājsistēmu, jo serveri iespējams darbināt uz dažādām UNIX, Linux, Apple un Windows operētājsistēmu versijām un lietotāji var pēc savas izvēles izmantot Windows, Apple, Linux operētājsistēmas, dažādas interneta pārlūkprogrammas un dažādas mobilās ierīces.

Ātra komunikācija ar ārējām sistēmām - E-pakalpojumi.

Šodien uzņēmums saskaras ar vajadzību savus biznesa datus nodot ārpus sava uzņēmuma. Kā to izdarīt ātri un precīzi? HansaWorld piedāvā saviem klientiem unikālu pieeju citu piegādātāju pakalpojumiem tieši no Standard ERP un lielākajā daļā gadījumu, bez nepieciešamības instalēt atsevišķu programmnodrošinājumu. HansaWorld uztur šos pakalpojumus uz saviem serveriem un dod iespēju jums tos izmantot pēc nepieciešamības, maksājot tikai par izmantoto pakalpojumu apjomu. Ar vienu klikšķi iespējams, piemēram:

  • aplūkot sadarbības partnera kredītvēsturi no parādu piedzinēju reģistriem
  • aplūkot sadarbības partnera juridiskos datus no Lursoft
  • aplūkot sadarbības partnera finanšu pārskatus no Lursoft
  • aplūkot sadarbības partnera amatpersonu aktuālos un vēsturiskos datus no Lursoft
  • automātiski ievadīt sadarbības partnera adresi no Lursoft
  • apstrādāt kredītkaršu darījumus
  • sekot piegāžu izpildei tiešsaistē ar transporta kompānijas datorsistēmu
  • automatizēt e-Rēķinus
  • nosūtīt mobilā tālruņa īsziņas (SMS)
  • automātiski iesniegt atskaites VID ar EDS palīdzību
  • automātiski veikt maksājumu sagatavošanu interneta bankai

Šis pieejamo pakalpojumu saraksts tiek nepārtraukti papildināts ar jauniem pakalpojumiem, kas ļauj Jums strādāt arvien efektīvāk.

Resursu vadības sistēma Standard ERP ir perfekts risinājums lielākajai daļai uzņēmumu, sākot ar mazu uzņēmumu, kas izvēlas savu pirmo uzskaites sistēmu, un beidzot ar lielām starptautiskām kompānijām, kam nepieciešams integrēts risinājums visu biznesa procesu pārvaldībai un uzskaitei. Standard ERP ir tik vienkārša vai tik sarežģīta, cik jūs to vēlaties.

Customers big (quotes)


 • Thomas Walker
  Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju menedžeris
  ANZ Staff Club lieto Standard ERP, lai izveidotu jaunu mājaslapu un kluba biedru lojalitātes sistēmu. Ar SIA Burti atbalstu ANZ Staff Club saņem papildus apmācību par Standard ERP, lai uzlabotu mūsu zināšanas un lietotāju pieredzi, kā arī paaugstinātu sistēmas lietošanas efektivitāti. Mēs esam ļoti apmierināti ar SIA Burti sniegtajiem uzticamajiem pakalpojumiem un atbalstu.