Standard Books

Biznesa vadības sistēma, kas ideāli piemērota mazu un vidēju uzņēmumu pilnīgai biznesa pārvaldībai sākot no grāmatvedības līdz ražošanai
Jūsu ieguvumiIr jautājums

Standard Books by Excellent ieguvumi

%

Droši mākonī

Standard Books cenā iekļauta izvietošana Excellent datu centros, kas atbilst augstiem drošības un stabilitātes standartiem. Jums nebūs jāraizējas par programmas stabilitāti, pieejamību, datu drošību vai rezerves kopijām.

%

Pieejama cena

Standard Books licencēšana ir ļoti vienkārša – viss ir iekļauts cenā! Tikai 69 EUR mēnesī par visiem moduļiem un diviem vienlaicīgajiem lietotājiem, bet katrs nākamais lietotājs maksā 30 EUR mēnesī.

%

200 kompānijas

Cenā iekļautas arī 200 kompānijas, kas padara Books par ļoti interesantu risinājumu uzņēmumu grupām, franšīzēm un grāmatvedības pakalpojumu sniedzējiem.

%

E-komercija

Var izmantot vai nu iebūvēto interneta veikala funkcionalitāti vai integrēties ar jūsu jau izveidoto e-komerciju izmantojot REST API saskarni.

%

digitālais birojs

Mūsu CRM, e-pasta, darījumu paziņojumu, dokumentu pārvaldības un darplūsmas pārskata rīku kombinācija nodrošina visu, kas jums nepieciešams digitalizētam un attālinātam darbam no jebkuras vietas.

%

Plašas iespējas

Books ir vairāk nekā 30 savstarpēji integrēti moduļi klientu attiecību, loģistikas, ražošanas, projektu vadības, īres, laika uzskaites, servisa un citu procesu pārvaldībai.

%

Integrācijas

Biznesa analītika no flex.bi, e-rēķini no Fitek, konta pārskati no Swedbank, čeku digitalizācija no CostPocket un citas integrācijas ar partneru risinājumiem nodrošina to, kas nepieciešams mūsdienīgam darbam.

%

Datu analītika

Books finanšu moduļa, neierobežotu objektu un dimensiju izveidošanas un flex.bi biznesa inteliģences kombinācija ļaus plānot nākotni, uzstādīt un kontrolēt mērķus un pārvaldīt uzņēmumu efektīvi, automātiski un skaisti.

burti-hansa-houses

Kāpēc Standard Books by Excellent?

“Meklējot risinājumu mūsu uzņēmumam, mēs izskatījām visu Latvijā piedāvāto grāmatvedības programmu un ERP sistēmu piedāvājumu. Ja tās bija lētas, tad tām pietrūka mums nepieciešamo funkciju. Ja bija funkcijas, tad cena bija pārāk liela mūsu iespējām. Taču Standard Books funkciju un cenas attiecība ne tikai atbilst mūsu vajadzībām un budžetam, bet piedāvā arī funkcijas nākotnes attīstībai un izaugsmei.”

Kāpēc Burti?

Mēs ieviešam biznesa vadības risinājumus vairāk nekā 10 gadus, un varam nodrošināt pilnu saistīto pakalpojumu klāstu:

  • Biznesa konsultācijas: kā “iztaisnot” un uzlabot biznesa procesus? Kādu funkcionalitāti tam lietot un kā?
  • Ieviešana: nepieciešamo darbplūsmu un funkcionalitātes ieviešana
  • Apmācības: galveno lietotāju apmācība jūsu sistēmas ieviešanā un uzturēšanā, kā arī pārējo lietotāju apmācība, kā lietot sisētmu pēc iespējas efektīvāk
  • Atbalsts: mēs lepojamies ar savu noslīpēto atbalsta dienesta darbību, kas ik dienas apstrādā daudzus pieprasījumus noteiktajā reakcijas laikā
Interested or got questions?

We'd love to hear from you

Whether you have a questions about features, trials, pricing, need demo or anything else. Regardless of question we are here to answer you.

Mail: info@burti.lv
Phone: +371 67808240
Address: M.Nometņu iela 34B, Rīga, Latvija