Risinājumi

Bankas Palīgs

Situācijā, kad uzņēmumu naudas plūsma vairs nav tik stabila - pieaudzis potenciālo nemaksātāju un apmaksas kavējumu skaits, par krietni nozīmīgāku darbu ir kļuvusi bankas informācijas apstrāde un ievade. Neskatoties uz apgrozījuma un darījumu skaita samazinājumu, šis darbs gan nav kļuvis vieglāks. Gluži pretēji - daļējas apmaksas, atsevišķi maksājumi par katru rēķinu un pēdējā brīža apmaksas bieži padara maksājumu apstrādi  vēl laikietilpīgāku. Nepieciešamība pēc konkurētspējas paaugstināšanas un izmaksu samazināšanas, savukārt, spiež strādāt efektīvāk un novirzīt visus iespējamos resursus darbiem, kas pievieno vērtību.

Lai uzņēmumiem, kas izmanto Standard ERP, palīdzētu tikt galā ar šiem izaicinājumiem, esam radījuši Bankas Palīgu.

Bankas Palīgs ir modulis, kura pamatā ir lietotāja konfigurējama funkcionalitāte, kas ļauj pārnest elektronisko bankas izrakstu datus tieši uz HWE. Pārnešanas procesā Bankas Palīgs bez grāmatveža līdzdalības atpazīst klientu un rēķinu identificējošu informāciju un automātiski izveido atbilstošus dokumentus - Maksājumus un Grāmatojumus. Piesakies uz demonstrāciju!

* Bankas Palīgs ir savietojams ar bankām, kuras piedāvā datu eksportu Latvijas komercbanku asociācijas izstrādātajā FiDaViSta formātā.


Burti Iekārtu Serviss

Sadarbībā ar ilggadēju kartridžu uzpildes un biroja tehnikas apkopes nozares līderi Latvijā - Biroja Tehnikas Servisa Centrs - esam izstrādājuši unikālu uz Standard ERP bāzētu un visos aspektos ar tās CRM un ERP funkcionalitāti savienotu Iekārtu servisa risinājumu.

Risinājumā ietilpst automātiska iekārtu apkopju un meistaru vizīšu plānošana, pilnas servisa vēstures uzglabāšana līdz pat sīkākajai nomainītajai detaļai, detaļu pasūtīšana, meistaru laika uzskaite un daudzas citas sīkākas vai apjomīgākas funkcijas, kuras visas vieno mērķis - atvieglot jūsu servisa darbu.

Tāpat Iekārtu Servisa risinājumam iespējams pieslēgt Iekārtu Servisa Portālu - iespēju klientiem pašiem pieslēgties Iekārtu Servisa sistēmai, pieteikt meistaru vizītes un apskatīt savu iekārtu servisa vēsturi Internetā. Ja vēlaties Internetā pārdot arī savas preces, saslēgsim Iekārtu Servisa Portālu arī ar HansaWorld Interneta Veikalu. Piesakies uz demonstrāciju!

Funcionalitātes apraksts pieejams šeit.


Burti Auto Serviss

Palīgā pieaicinot pieredzējušus auto servisa industrijas profesionāļus, esam izveidojuši lieliem un maziem auto servisiem paredzētu HansaWorld risinājumu - Burti Auto Serviss.

Risinājums ir balstīts uz HansaWorld standarta moduļiem, taču tā lietotāja saskarne īpaši pielāgota tieši auto darbnīcas apstākļiem, kur ERP programmatūra un darbavieta ar krēslu, galdu un datoru uz tā gluži neiederas. Tajā pašā laikā visa programmatūras ERP un CRM funkcionalitāte ir pilnībā saglabāta, un risinājums ir piemērots visiem - gan klienta zvana pieņēmējam, gan auto mehāniķim, gan grāmatvedim, gan uzņēmuma vadītājam. Piesakies uz demonstrāciju!

Funcionalitātes apraksts pieejams šeit.


Automātiskie Atgādinājumi

Automātiskie Atgādinājumi ir vēl viens risinājums, kurš tapis laikā, kad debitoru kontrolei ir īpaša nozīme uzņēmuma darbībā. Šī funkcionalitāte mūsu klientiem izrādījusies par ārkārtīgi iedarbīgu palīgu nemaksātāju kontrolēšanā un uzņēmuma naudas plūsmas uzlabošanā.

Automātiskie Atgādinājumi ļauj grāmatvedim nedomāt par klientu kavētajām rēķinu apmaksām, jo to viņa vietā paveiks Standard ERP - pēc iepriekš uzstādītiem dienu intervāliem apmaksu kavētājiem tiks nosūtīts pilns neapmaksāto rēķinu apkopojums kopā ar pavadvēstuli, kuras saturu arī varēsiet definēt atkarībā no kavēto dienu skaita. Piesakies uz demonstrāciju!


Automātiskie Salīdzināšanas akti

Funkcionalitāte ir noderīga visiem uzņēmumiem, kas vēlas automatizēt salīdzināšanas aktu izsūtīšanu un iegūt iespēju sūtīt arī detalizētus salīdzināšanas aktus.
Lai izmantotu risinājumu, nepieciešamas Hansa Application Language (HAL) un Pasta servera licences.
Detalizētāks apraksts pieejams mūsu wiki lapā.
Jebkuru jautājumu, neskaidrību vai ieteikumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mums!

Customers big (quotes)


  • Thomas Walker
    Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju menedžeris
    ANZ Staff Club lieto Standard ERP, lai izveidotu jaunu mājaslapu un kluba biedru lojalitātes sistēmu. Ar SIA Burti atbalstu ANZ Staff Club saņem papildus apmācību par Standard ERP, lai uzlabotu mūsu zināšanas un lietotāju pieredzi, kā arī paaugstinātu sistēmas lietošanas efektivitāti. Mēs esam ļoti apmierināti ar SIA Burti sniegtajiem uzticamajiem pakalpojumiem un atbalstu.