HansaWorld

Pārvaldiet savu uzņēmumu efektīvi no jebkuras vietas pasaulē ar mūsu automatizēto biznesa pārvaldības programmatūru
Jūsu ieguvumiIr jautājums

Standard ERP ieguvumi

%

Mākonī vai pie jums

Programmatūra var pilnībā darboties mākonī vai uz jūsu serveriem atkarībā no jūsu pieejamības un drošības prasībām.

%

Vairāku valodu interfeiss

Standard ERP ir tulkota vairāk nekā 30 valodās, ieskaitot Arābu un Ķīniešu, ļaujot vadīt starptautiskus uzņēmumus lietotāju valodā.

%

Vairākas kompānijas

Vienā datubāzē iespējams izvietot līdz pat 200 kompānijām ar koplietotiem iestatījumiem un konsolidāciju, ja nepieciešams. Tas ļauj ieviest to pašu sistēmu jebkura lieluma uzņēmumu grupai vai franšīzēm, nodrošinot ievērojamus ietaupījumus sistēmas ieviešanas un kopējās izmantošanas izmaksās.

%

Iebūvēta e-komercija

Iebūvētā e-komercija palīdz viegli izveidot universālu pārdošanas sistēmu ar vienādām precēm, noliktavas atlikumiem, cenām, klientiem un visu pārējo, kas tiek koplietots visos tirdzniecības kanālos – tirdzniecības vietās, B2B, vairumtirdzniecībā un e-komercijā.

%

digitālais birojs

Mūsu CRM, e-pasta, darījumu paziņojumu, dokumentu pārvaldības un darplūsmas pārskata rīku kombinācija nodrošina visu, kas jums nepieciešams attālinātam darbam no jebkuras vietas vienā sistēmā.

%

OS aplikācijas

Aplikācijas tiek veidotas speciāli Windows, MacOS, iOS un Android operētājsistēmām, izmantojot labāko no tām un nodrošinot izcilu veiktspēju.

%

Nozaru risinājumi

Mums ir vairāk nekā 30 iebūvēti risinājumi, piemēram, CRM, loģistika, ražošana, projektu vadība un laika uzskaite, īre, serviss un remonts un daudzi citi, lai apmierinātu dažādu uzņēmumu vajadzības.

%

spēcīga datu analītika

Mūsu finanšu moduļa, neierobežotu objektu un dimensiju izveidošanas un flex.bi biznesa inteliģences kombinācija sniegs atbildes uz visiem jautājumiem, uz kuriem var atbildēt jūsu dati.
burti-hansa-houses

Kāpēc HansaWorld?

“Vairāk kā 30 gadu pieredze un starptautiska biznesa attīstība sešos kontinentos mums ir devusi iespēju izprast dažāda lieluma uzņēmumu vajadzības dažādos pasaules tirgos. HansaWorld nepārtraukti iegulda tehnoloģiju izpētē un attīstībā, lai nodrošinātu mūsu jaunāko produktu lokalizāciju. Mums ir svarīgi būt gataviem nākotnes izaicinājumiem, ieviešot jaunākās tehnoloģijas savos produktos. HansaWorld izmanto iekšējo programmēšanas valodu, lai radītu integrētu uzņēmuma pārvaldības programmatūru, kas ir gan konkurētspējīga izmakstu ziņā, gan pielāgojama vairumam biznesa vajadzību. “

Kāpēc Burti?

Mēs ieviešam HansaWorld produktus vairāk nekā 10 gadus, un varam nodrošināt pilnu saistīto pakalpojumu klāstu:

 • Konsultācijas: kādu funkcionalitāti lietot un kā? Ko varētu uzlabot?
 • Ieviešana: nepieciešamo darbplūsmu un funkcionalitātes ieviešana
 • Apmācības: galveno lietotāju apmācība jūsu sistēmas ieviešanā un uzturēšanā, kā arī pārējo lietotāju apmācība, kā lietot sisētmu pēc iespējas efektīvāk
 • Izstrādes: mūsu programmētāji sistēmā spēj mainīt gandrīz visu, sākot ar nelieliem logu uzlabojumiem līdz jauniem moduļiem un vertikālēm
 • Hostings: mēs esam sertificēts hostinga partneris un varam pilnu HansaWorld mākoņpakalpojumu klāstu
 • Integrācijas: mēs varam integrēt jūsu HansaWorld sistēmu ar jebkuru citu sistēmu, lai automatizētu kādu garlaicīgu un neefektīvu darbu
 • Paplašinājumi: mums ir virkne standartizētu papildinājumu, kas par saprātīgām izmaksām paplašina jūsu sistēmas iespējas, kā, piemēram, noliktavas un servisa mobilās aplikācijas, REST API integrācijām ar trešo pušu sistēmām un citi.

Burti pakas

Rest API
Burti REST API nodrošina elastīgi konfigurējamu un pielāgojumu API, lai vieglāk un efektīvāk saintegrētu jūsu HansaWorld Standard ERP sistēmu ar citiem risinājumiem, piemēram, e-komerciju Shopify, tādām CRM sistēmām kā SalesForce, Zendesk un daudzām citām sistēmām, kam nepieciešams iegūt un saglabāt datus Standard ERP.

Jūs varēsiet:

 • definēt speciālus pieprasījumu parametrus
 • konfigurēt nosūtāmo un atgriezto datu saturu
 • izveidot pirms vai pēc pieprasījuma izpildāmas darbības
Automātiskie Atgādinājumi
Paka nodrošinās automātisku atgādinājuma vēstuļu ģenerēšanu un izsūtīšanu. Atkarībā no kavēto dienu skaita, klienti saņems dažāda līmeņa atgādinājumus. Papildus atgādinājumam tiks sagatavots arī atbilstošs, personalizēts e-pasta vēstules pavadteksts.

Jūs varēsiet:

 • Nodefinēt līdz 3 dažādiem atgādinājuma līmeņiem, kas balstīti uz vecākā kavētā rēķina kavējuma apmēru
 • Izveidot vairākus komplektus ar brīdinājumiem, ko piemērot atšķirīgām klientu kategorijām un pat atsevišķiem klientiem
 • Ievietot detalizētu parādu informāciju e-pasta tekstā un oficiālajā PDF pielikumā
Plānotās darbības
Nodrošina iespēju darbināt apkalpošanas bez lietotāja starpniecības un ar noteiktiem intervāliem.

Jūs varēsiet:

 • automatizēt tādas garlaicīgas rutīnas kā katru dienu vai stundu darbināmas apkalpošanas
 • ieplānot apkalpošanas, kas jādara ārpus darba laika, nevis likt gaidīt lietotājam
 • izmantot regulāram datu eksportam vai importam
Mailigen
Mailigen ir mārketinga e-pastu izveides un automatizācijas platforma. Tā piedāvā pārvaldīt dažādus kontaktu sarakstus, vienkārši izveidot vizuāli skaistas e-pastu sagataves, analizēt kampaņu rezultātus un vēl daudz ko citu.

Jūs varēsiet:

 • nosūtīt skaistus HTML e-pastus adresātu sarakstam, kas izveidots, balstoties uz jūsu Standard ERP klientu darījumu vēsturi
 • izsūtīt tūkstošiem e-pastu, nesatraucoties par to, ka tik tie nenonāk spamā
 • redzēt, kurš ir saņēmis un izlasījis e-pastus, lai pieņemtu tālākus pārdošanas vai klientu apkalpošanas lēmumus

Lasīt vairāk par Mailigen iespējām

Bankas palīgs
Bankas Palīgs ir modulis, kura pamatā ir lietotāja konfigurējama funkcionalitāte, kas ļauj pārnest elektronisko bankas izrakstu datus tieši uz Standard ERP. Pārnešanas procesā Bankas Palīgs, bez grāmatveža līdzdalības, atpazīst klientu un rēķinu identificējošu informāciju un automātiski izveido atbilstošus dokumentus – Maksājumus un Grāmatojumus.

Jūs varēsiet:

 • vairākkārt paātrināt bankas datu ielādi, atbrīvojot grāmatveža laiku vērtīgākiem uzdevumiem
 • panākt operatīvāku maksājumu datu atjaunošanu, lai efektīvāk kontrolētu parādniekus un kredītlimitus
 • automātiski atpazīt un izveidot ne tikai maksājumus, bet avansa norēķinus, bankas komisijas un priekšapmaksas
Interested or got questions?

We'd love to hear from you

Whether you have a questions about features, trials, pricing, need demo or anything else. Regardless of question we are here to answer you.

Mail: info@burti.lv
Phone: +371 67808240
Address: M.Nometņu iela 34B, Rīga, Latvija