flex.bi

Biznesa inteliģences un atskaišu rīks, kas ļauj veidot biznesa vadības centru, lai ietaupītu laiku, pieņemtu lēmumus ātrāk un veidotu efektīvu komandu.

Jūsu ieguvumiIr jautājums

flex.bi ieguvumi

%

Biznesa valdības centrs

Visi uzņēmuma dati vienuviet: viegli saprotami un pieejami. Apskaties kopainu par visiem departamentiem un pieņem lēmumus, balstoties uz faktiem.

%

U

Reāllaika budžeta monitorēšana

Parādiet budžetam un mērķiem, kurš ir priekšnieks! Automatizējiet sava uzņēmuma budžeta kontroli un apskatiet progresu no jebkuras vietas uz reāllaika datiem.

%

TV paneļi komandas stiprināšanai

Vai esi kādreiz domājis, cik daudz jūsu komanda zina par komandas mērķiem? Ar flex.bi jūs varat padarīt savu komandu vienotu – viena vīzija, viens mērķis.

%

Uzlabots sniegums

Mūsu klienti informē, ka ir paaugstinājusies peļņa, komandas kļuvušas aktīvākas, un ieņēmumi palielinājušies. flex.bi ievērojami atvieglo uzņēmuma vadību.

Kāpēc flex.bi?

“Izmantojot drag and drop darbību un 4 veidu detalizētības skatus, ar flex.bi jūs varat izveidot un pielāgot grafikus tā, lai ir redzami visi saistītie dati. Dalieties ar rezultātiem, izsūtot tos plānveidā uz e-pastiem, eksportējot XLS formātā vai uzliekot paneļus visiem redzamā vietā, piemēram, TV. Daudzdimensiju izteiksmes (MDX) dod jums brīvību ieviest sarežģītākas formulas datu atlasei.”

Vēlies uzzināt vairāk par flex.bi produktu?

Apmeklē flex.bi mājaslapu. Taču, ja ir kādi jautājumi, droši uzdod tos zemāk atrodamajā formā.

Interested or got questions?

We'd love to hear from you

Whether you have a questions about features, trials, pricing, need demo or anything else. Regardless of question we are here to answer you.

Mail: info@burti.lv
Phone: +371 67808240
Address: M.Nometņu iela 34B, Rīga, Latvija