Klienti

Customers big (quotes)

 • Kaspars Skribanovskis
  Valdes priekšsēdētājs
  Kopā ar SIA Burti komandu rūpīgi strādājot pie Hansaworld Standard ERP ieviešanas un pielāgošanas mūsu biznesa vajadzībām, esam panākuši manas vīzijas par to, kā jāstrādā uzņēmumam, piepildīšanos. Kā vienu no veiksmīgās sadarbības rādītājiem varu minēt faktu, ka ar Hansaworld Standard ERP palīdzību mūsu darbinieku efektivitātei palielinoties par teju 30%, pat krīzes laikā spējām ne tikai saglabāt uzņēmuma apgrozījumu iepriekšējo gadu līmenī, bet to kāpināt.
  Preces birojam, serviss
  65
  Rolling ir pilna servisa uzņēmums, kas veic plaša profila biroja tehnikas servisu, biroja tehnikas, izejmateriālu, kancelejas, saimniecības un pārtikas preču tirdzniecību un piegādi birojiem.
 • Bob Southwell
  Sistēmas administrators uzņēmumā GJ Johnson & Co
  Man patīk, ka Jūs ātri atbildat un veicat labojumus, kuri mūsu uzņēmumam ir nepieciešami. Galvenais ieguvums no sadarbības ar SIA Burti ir tas, ka Jums ir vairāk zināšanu par HansaWorld nekā kādam Austrālijā, un, manuprāt, izmantot GIT, lai pārvaldītu pielāgojumus, ir izcili.
  Es no sirds rekomendēju Burti pakalpojumus ikvienam, kas izmanto Hansaworld!
  Izstrāde
  10
  Alcolizer Technology ir pasaules līderis alkohola un narkotisko vielu testēšanas jomā un tiek atzīts par vienu no Austrālijas inovatīvākajiem un tālredzīgākajiem uzņēmumiem. Produktus izstrādā Austrālijā Austrālijai, bet tie tiek piegādāti visā pasaulē, tur, kur cilvēki novērtē kvalitāti, uzticamību un jauninājumus.

Customers big (quotes)

Mazumtirdzniecība
200
cenuklubs.lv ir izdevīgas iepirkšanās klubs. Vairākos veikalos Rīgā, tajā skaitā lielākajos tirdzniecības centros, cenuklubs.lv piedāvā Latvijā lielāko gaismas ķermeņu un spuldžu izvēli, interjera priekšmetus, sadzīves tehniku, darba rīkus, sporta preces, pārtiku, dzērienus, mājsaimniecības preces un zemas cenas.
Iekārtu serviss
58
Risinājumi siltuma un enerģētikas, ūdens attīrīšanas un rūpnieciskās automatizācijas jomās. FILTER uzstāda un apkalpo iekārtas katlu mājām, koģenerācijas un ūdens attīrīšanas stacijām.
Apsaimniekošana / uzkopšana
60
Cleanhouse ir 1997. gadā Latvijā dibināts uzņēmums, kas šo gadu laikā ir kļuvis par ēku apsaimniekošanas un uzturēšanas līderi mūsu valstī, un strādā arī starptautiski.
HansaWorld
3
HVS Storitve in trgovina doo ir oficiālais HansaWorld izplatītājs Adrijas jūras reģionā. Ar Burtiem HVS izveidojusies lieliska sadarbība, kad HVS nepieciešami papildu resursi HAL programmēšanā.
Kafijas tirdzniecība
20
King Coffee Services Latvia nodarbojas ar kafijas, tējas, kakao vairumtirdzniecību, kā arī uzstāda un apkalpo kafijas automātus visā Latvijā.
Ceļu uzturēšana
90
AS Latvijas Autoceļu Uzturētājs ir viens no lielākajiem uzņēmumiem to vidū, kas nodarbojas ar autoceļu un saistīto inženierbūvju būvēšanu un uzturēšanu, kā arī dolomīta šķembu, grants un smilšu ražošanu karjeros.
Kokrūpniecība
6
Nordlamell AS ir koka plātņu izstrādājumu un logu rāmju piegādātājs Norvēģijas kokrūpniecībai.
Riepu vairumtirdzniecība
32
Green Tread Oy Ltd ir riepu un riepu atjaunošanas materiālu vairumtirgotājs, kas darbojas Somijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Zviedrijā.
Konsultācijas
6
Eberstein Business Solutions ir HansaWorld partneris Lietuvā un Latvijā, kurš specializējies darbā ar ražošanas un mazumtirdzniecības uzņēmumiem. Burti sadarbojas ar Eberstei Business Solutions programmatūras izvietošanā, izstrādē un konsultāciju sniegšanā.