Mobilie Klienti

 

Standard ERP By HansaWorld mobilie klienti

Sākot ar versiju 7.0, Standard ERP by HansaWorld piedāvā mainīt lietotāju ikdienu un ļauj pieslēgties uzņēmuma biznesa platformai arī no viedtālruņiem un planšetdatoriem ar Apple iOS, Android un Windows8 operētājsistēmām.

Pilvērtīgs risinājums visiem sistēmas lietotājiem

Mobilie risinājumi sniedz plašākas iespējas, atvieglojot darbu miljoniem cilvēku pasaulē. Cik ierasta liekas epasta vai ziņu lasīšana tālrunī vai planšetdatorā jebkurā vietā, kur pieejams interneta pieslēgums! Kāpēc lai tikpat brīvi nevarētu izrakstīt rēķinu par pakalpojumiem vai analizēt uzņēmuma finanšu datus ?

“Dažādi mobilie risinājumi ir bijuši jau iepriekš, taču beidzot ar Standard ERP by HansaWorld varam piedāvāt to, ko klienti gaidīja jau sen - nodrošināt pilnvērtīgu funkcionalitāti bez kompromisiem. Arī lietotāja saskarne ir pielāgota tieši lietošanai “ar pirkstu” nevis peli, turklāt ir pilnībā integrēta konkrētajā operetājsistēmā. Standard ERP by Hansaworld šobrīd ir vienīgā uzņēmuma resursu vadības sistēma, kas nodrošina pilnvērtīgus sistēmas lietotājus gan Android, gan iOS un Win8 mobilajiem klientiem,” uzsver Elvis Kvalbergs, Hansa World Zelta partnera SIA Burti valdes priekšēdētājs.


“Bring Your Own Device“

Viens no lielākajiem tehniskajiem izaicinājumiem uzņēmuma vadības sistēmu ieviešanas gaitā ir dažādu operētājsistēmu izmantošana viena uzņēmuma ietvaros. Ļoti bieži serveri darbina, piemēram, Linux, bet lietotāji izmanto gan iOS, gan Windows vidi. Šīs izvēles pamatā parasti ir uzņēmuma specifika vai darbinieku zināšanas un ieradumi darbā ar vienu vai otru operētājsistēmu. Šajā gadījumā pāreja uz citu operētājsistēmu var būt problemātiska un kavēt kvalitatīvu darba izpildi.

Ieviešot Standard ERP by Hansaworld jau tā sarežgītais pielāgošanas process būs ērts visiem sistēmas lietotājiem, neatkarīgi no izmantotās operētājsistēmas. Vēl vairāk - katrs risinājums ir veidots tā, lai lietotājs justos “kā mājās” gan saskarnes, gan izvietojuma ziņā. Win8 lietotājus iepriecinās ierastā šūnveida izvēlne, bet iOS un Android klienti varēs izbaudīt kvalitātes, ko iemīlējuši tieši šajās darba vidēs.

 Ātrums, dinamika, pieejamība un efektivitāte.

"SIA Burti ieviesa Standard ERP by Hansaworld uz mobilajā ierīcēm 2012. gada oktobrī un rezultāti pārsteidza“ stāsta SIA Rolling valdes priekšēdētājs Kaspars Skribanovskis, “Tiklīdz esam saņēmuši klienta pasūtījumu, loģistikas darbinieks jeb kurjers to saņem mobilajā iekārtā, iepazīstas ar pasūtījuma informāciju un sāk tā izpildi, to vispirms rezervējot piegādei un pēc tam mainot piegādes statusa atzīmes, līdz tā pabeigta. Ar šādi organizētu loģistikas daļas darbu un Standard ERP by HansaWorld palīdzību mūsu darbinieku efektivitāte palielinājās teju par 30%, kas palīdzēja kāpināt uzņēmuma aprozījumu.”

Resursu vadības sistēma Standard ERP by HansaWorld ir perfekts risinājums lielākajai daļai uzņēmumu, sākot ar mazu uzņēmumu, kas izvēlas savu pirmo uzskaites sistēmu, un beidzot ar lielām starptautiskām kompānijām, kam nepieciešams integrēts risinājums visu biznesa procesu pārvaldībai un uzskaitei. Standard ERP ir tik vienkārša vai tik sarežģīta, cik jūs to vēlaties.

Customers big (quotes)


  • Bob Southwell
    Sistēmas administrators uzņēmumā GJ Johnson & Co
    Man patīk, ka Jūs ātri atbildat un veicat labojumus, kuri mūsu uzņēmumam ir nepieciešami. Galvenais ieguvums no sadarbības ar SIA Burti ir tas, ka Jums ir vairāk zināšanu par HansaWorld nekā kādam Austrālijā, un, manuprāt, izmantot GIT, lai pārvaldītu pielāgojumus, ir izcili.
    Es no sirds rekomendēju Burti pakalpojumus ikvienam, kas izmanto Hansaworld!