Hostings

 Standard ERP Hostings

   Lai Jums pēc Standard ERP produktu iegādes nebūtu jārūpējas par sava servera iegādi, uzturēšanu tehniskā kārtībā, infrastruktūras (elektrības, interneta pieslēguma u.c.) stabilitāti un citiem ar servera uzturēšanu saistītiem jautājumiem, piedāvājam izvietot Jūsu Standard ERP serveri datu centrā vienā no lielākajiem un modernākajiem datu centriem Eiropā. Balstoties uz savu 11 gadu pieredzi šajā jomā esam izveidojuši tieši Standard ERP by HansaWorld piemērotu hostinga risinājumu - drošu un profesionāli konfigurētu .

   Kā tas strādā ? 

   Jūsu Standard ERP serveris tiks izvietots uz virtuālā servera (mākonī), kas ir nodrošināts pret visām biežāk sastopamajām likstām: elektrības pārrāvumiem, interneta pieslēguma nestabilitāti un pats galvenais - servera detaļu nolietošanos. Tehnisku kļūmju rezultātā serveris tiks automātiski pārvietots uz citām fiziskajām mašīnām un to, visticamāk, nemaz nevarēs pamanīt. Tas ir mūsdienīgs veids, kā uzturēt biznesam kritiskas sistēmas.

   Papildus esam izveidojuši monitorēšanas sistēmu, kas novēro serverus 24h diennaktī,  7 dienas nedēļā un brīdina mūs, ja kaut kas  nav normas robežās, neveidojas rezerves kopijas vai ir citas anomālijas, par kurām vajadzētu parūpēties!

 Hostinga pakalpojums iekļauj :

 • Brīvās vietas  uzraudzīšanu                                                                                                                                                     
 • Teksta kopiju integritātes pārbaudi                                                                                                                        
 • Attach mapes rezerves kopiju, ja tā nepārsniedz Standard ERP by HansaWorld  HDB izmēru (gadījumā, ja pārsniedz, jāvienojas atsevišķi)
 • Datu bāzes faila kopēšanu 3 reizes dienā (fonā - netraucējot darbam)
 • Datu bāzes žurnālēšanu (visas jūsu veiktās darbības tiek ierakstītas arī atsevišķā failā un notiekot problēmai ar datu-bāzi, to var atjaunot no iepriekšējās datu bāzes kopijas un žurnāla faila. Tas ļauj jums samazināt iespēju zaudēt pēdējos veiktos darbus līdz minimumam)

 Pakalpojuma cenu ietekmē  lietotāju daudzums un datu bāzes izmērs, tāpēc, lai mēs varētu Jums sagatavot cenu piedāvājumu Sazinieties ar mums.

Customers big (quotes)


 • Bob Southwell
  Sistēmas administrators uzņēmumā GJ Johnson & Co
  Man patīk, ka Jūs ātri atbildat un veicat labojumus, kuri mūsu uzņēmumam ir nepieciešami. Galvenais ieguvums no sadarbības ar SIA Burti ir tas, ka Jums ir vairāk zināšanu par HansaWorld nekā kādam Austrālijā, un, manuprāt, izmantot GIT, lai pārvaldītu pielāgojumus, ir izcili.
  Es no sirds rekomendēju Burti pakalpojumus ikvienam, kas izmanto Hansaworld!