Atlassian

No medicīnas un ceļojumiem kosmosā, līdz komunikācijai krīzes gadījumos un picu piegādēm, mūsu produkti palīdz komandām visā pasaulē attīstīt cilvēcību ar programmatūras palīdzību.
Jūsu ieguvumiIr jautājums

Atlassian ieguvumi

%

Projektu pārvadība

Nav svarīgi, vai esi agile iesācējs vai profesionālis, Jira Software pielāgojas Tavas komandas vajadzībām, lai veiksmīgi novērtētu un piegādātu produktus klientiem.

Augstā pielāgojamība un analīzes iespējas arī nodrošina, ka projektu pārvaldība neatpaliks, komandai attīstoties.

%

Biznesa projektu pārvadība

Jira Core piedāvā darbplūsmas sagataves, spēcīgu filtrēšanu un vairākas iespējas, lai iegūtu pēdējāko informāciju par dažādiem projektiem, piemēram, paziņojumi un augsta līmeņa analizēšana. Jūs būsiet vienmēr lietas kursā par jūsu komandas rezultātiem.

%

Klientu atbalsts

Jira Service Management (JSM) nodrošina vienu platformu Jūsu izstrādātājiem un klientiem, kurā, apvienojumā ar Atlassian produkutu savstarpējo integrāciju, iespējams ātri palīdzēt klientiem un izsekot problēmām.

Draudzīgais dizains un meklēšanas iespējas palīdz klientiem nākotnē palīdzēt pašiem sev.

%

Satura vadība

Confluence sniedz uzņēmuma komandai pieeju informācijas resursiem, kas nepieciešami, lai darbus varētu paveikt ātrāk.

Pārstājiet pārsutīt e-pastus, netērējiet savu laiku bezjēdzīgās tikšanās, un padariet katru dienu par produktīvu dienu kopā ar Confluenci.

%

h

Versiju pārvaldība

Bitbucket ir augstas drošības Atlassian Git risinājums, kas radīts augošām komandām.

Lieliski savienojoties ar citiem Atlassian produktiem, Bitbucket nodrošina drošu vidi kvalitatīvu produktu izstrādei.

Kāpēc Atlassian?

“Palīdzēsim izvēlēties un ieviest īstos rīkus no Atlassian produktu klāsta. Rezultātā jūs iegūsiet elastīgu, taču vienotu augstas veiktspējas sistēmu programmatūras izstrādes, dažādu pakalpojumu vai iekšējo darbu plūsmu kontrolei”

Kāpēc Burti?

Mēs izmantojam Atlassian produktus jau vairāk nekā 10 gadus un esam sertificēts Atlassian partneris, kas piedāvā šādus pakalpojumus:

  • Konsultācijas: mēs varam palīdzēt izvēlēties nepieciešamos produktus un to papildinājumus, kā arī ieteikt, ko vajadzētu uzlabot un padarīt efektīvāku
  • Ieviešana: lietojat Jiru, bet nepieciešams uzlabot darbplūsmu, pielāgot ekrānus un laukus, kā arī vajadzīgas citas konfigurācijas izmaiņas, un nezināt, kā to izdarīt? Mēs varam palīdzēt
  • Apmācības: jums ir daudz lietotāju, kas nezina, kā efektīvi izmantot Atlassian rīkus? Mēs varam novērtēt lietotāju pašreizējo līmeni, izveidot apmācību plānu un materiālus, kā arī veikt apmācības
  • Hostings: jebkādu iemeslu dēļ jums ir nepieciešams instalēt serveri, bet nevēlaties nodarboties ar hostingu? Mēs varam mitināt jūsu Atlassian produktus mūsu serveros

Vēlies uzzināt vairāk par Atlassian produktiem?

Apmeklē Atlassian mājaslapu. Taču, ja ir kādi jautājumi, droši uzdod tos zemāk atrodamajā formā.

Interested or got questions?

We'd love to hear from you

Whether you have a questions about features, trials, pricing, need demo or anything else. Regardless of question we are here to answer you.

Mail: info@burti.lv
Phone: +371 67808240
Address: M.Nometņu iela 34B, Rīga, Latvija