Atlassian produkti

Atlassian JIRA

Uzdevumu pārvaldība

JIRA ir uzdevumu pārvaldības rīks komandām,  kas plāno,  veido vai rada lieliskus produktus .

Tūkstošiem uzņēmumu izvēlas JIRA, lai attēlotu un organizētu jautājumus, kas saistīti ar  veicamajiem uzdevumiem, kā arī vienmēr būtu lietas kursā par komandas darba rezultātiem.

Satura vadība

Confluence  sniedz uzņēmuma komandai pieeju informācijas resursiem , kas nepieciešami, lai darbus varētu paveikt ātrāk. 

Pārstājiet pārsutīt epastus, netērējiet savu laiku bezjēdzīgās tikšanās, un padariet katru dienu par produktīvu dienu - ar Confluenci.

 Atlassian JIRA
Atlassian FishEye

Koda pārvaldība

Esam pieraduši, ka faila vēsturi varam atrast diezgan viegli, taču, kas notiek, kad interesējamies, par kāda konkrēta projekta vēsturi ?  Kur tieši tika ieviestas pēdējās izmaiņas ? Vai meklēto failu kāds nav netīši izdzēsis ?

FishEye zina visas atbildes, kas saistītas ar jūsu kodu :  atrod radušos artefaktus,  atrod kurš, kad un kā ir veicis labojumus, kā arī ir pilnībā integrets ar JIRA uzdevumu pārvaldību.

Atlassian Crucible

Koda pārskati

Crucible koda pārskata iespējas ļauj veidot labākas kvalitātes galakodu. Koda pārskatu izmantošanas ieguvumi ir lieliski, taču process parasti ir sarežģits un sāpīgs.  Crucible padara šo procesu pārskatāmu un patīkamu.

Atlassian GreenHopper

Spējā izstrāde

GreenHopper atklāj Spējās iztrādes noslēpumus, neatkarīgi vai esat iesācējs, vai eksperts šai jomā. Nekad nav bijis tik viegli pārvaldīt uzdevumus, veikt to novērtējumu, vizualizēt komandas darbību un progresu, kā dokumentēt veikto darbību vēsturi. 

Uzzini vairāk par šiem un citiem Atlassian produktiem..

Customers big (quotes)


  • Bob Southwell
    Sistēmas administrators uzņēmumā GJ Johnson & Co
    Man patīk, ka Jūs ātri atbildat un veicat labojumus, kuri mūsu uzņēmumam ir nepieciešami. Galvenais ieguvums no sadarbības ar SIA Burti ir tas, ka Jums ir vairāk zināšanu par HansaWorld nekā kādam Austrālijā, un, manuprāt, izmantot GIT, lai pārvaldītu pielāgojumus, ir izcili.
    Es no sirds rekomendēju Burti pakalpojumus ikvienam, kas izmanto Hansaworld!